Hírek
2014. Augusztus 04. 16:35, hétfő |
Belföld
Forrás: InfoVáros
Európa legjobb új fesztiválja ismét Aligán
Idén ismét várja híveit a B.my.Lake fesztivál a Club Aliga Üdülőközpontban.
Nemcsak a hazai rajongók közt aratott hatalmas sikert a tavaly debütáló B.my.Lake Fesztivál, hanem el- nyerte Hollandiában az „Európa legjobb új fesztiválja” díjat a “European Festival Awards”-on. Augusztus 18–22. között ismét „all day and all night long” 6 színpadon várják az elektronikus zene legendái, a jelen művészei és a feltörekvő tehetségei a bulizni vágyókat a vadregényes Club Aliga területén.
Az Üdülőközpont épületei a rendezvény területén belül helyezkednek el, ezért a legjobb választást kínálja azoknak, akik szobában és ágyban akarnak aludni, ugyanakkor szeretnek mindig az események sűrűjében lenni, és egy percre sem elhagyni a fesztivál területét. Közvetlenül a Balaton partján van lehetőség a sátorozásra is a B.my.Lake Fesztivál ideje alatt. A komplexum 2 km-es saját partszakaszán változatos sport-és kikapcsolódási lehetőségeket is kínál minden vendég számára. A pörgősebb programokra vágyók kalandparkkal, pingponggal, tollaslabda, futball és kosárlabda pályával, vízi-focival, strandröplabda pályákkal, vízibiciklivel és vitorlázással számtalan sportlehetőség közül választhatnak nem csak a fesztivál ideje alatt.
A nyár lezárásaként, a klubélet legmarkánsabb és legfrissebb arcaival az e-zene legelismertebb DJ-i, a mainstream vonal helyett a techno, tech house, dnb, electro, minimal és EDM szerelmeseinek nyújt alternatívát más fesztiválokkal szemben. A B.my.Lake idén is megtartja a “butikfesztivál” jellegét, naponta legfeljebb tízezer bulizni vágyó vendéget várnak a Club Aliga Beach-re.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 15. 07:28, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter minden eddiginél durvább választási beavatkozástól tart Brüsszel részéről
A frissen kiszivárgott iratok is tanúsítják, hogy Brüsszelből minden egyes magyarországi választásba beavatkoznak, most pedig minden eddiginél durvább beavatkozás várható
2026. Január 15. 07:27, csütörtök | Belföld
Petíció elindítását jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök
A \"brüsszeli háborús terv\" finanszírozása elleni petíció elindítását jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök szerdán, a Facebook-oldalára feltöltött videójában.
2026. Január 14. 07:15, szerda | Belföld
A Budapest-Belgrád vasútvonal magyarországi szakaszán megkezdődött a biztosítóberendezések sötétüzeme
2026. Január 14. 07:14, szerda | Belföld
Orbán Viktor: a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll
Mindenki látja, hogy a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll, és erre a Tisza nem mond semmit - közölte a miniszterelnök kedden a Facebook-oldalán.
