Hírek
2018. December 24. 11:01, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Eszméletlen sokat költöttünk decemberben az üzletekben
Becslések szerint 1200 milliárd forintot költöttek idén decemberben a magyarok az üzletekben, ez 6 százalékkal több a tavalyi év hasonló időszakánál - hangzott el az M1 aktuális csatorna vasárnap esti híradójában.
A népszerű ajándékok közé tartoznak a műszaki cikkek: a tablet, a notebook, az okostévé, a mobiltelefon és a háztartási kisgépek. A nagyobb értékű ajándékokat általában korábban megveszik, az utolsó napokra a kiegészítők maradnak, például a fényfüzérek, díszek, kisebb ajándékok.
Szakemberek szerint a hagyományos ajándéktárgyak mellett egyre terjed a szolgáltatás, az utazás ajándékozása.
Hétfőn a nagyobb üzletek legkésőbb 14 órakor zárnak - hangzott el a híradóban.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 18. 12:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter feljelentést tesz, fidezses szóróanyagokat talált az egykori Építési és Közlekedési Minisztérium pincéjében
Továbbá 15-20 zsák ledarált iratot.
2026. Május 18. 11:00, hétfő | Belföld
A közöny és a gyűlölet elleni küzdelem fontosságát hangsúlyozták az Élet menete szónokai
A közöny és a gyűlölet elleni küzdelem, valamint az emlékezés fontosságát hangsúlyozták az Élet menete rendezvény szónokai vasárnap délután Budapesten.
2026. Május 18. 10:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter: Gulyás Gergely és Rétvári Bence jogászkodni próbáltak, de nem értenek a dologhoz
Gulyás Gergely és Rétvári Bence jogászkodni próbáltak, de \"16 év kormányzás után sem értenek a dologhoz\"
2026. Május 17. 12:00, vasárnap | Belföld
Havasi Bertalan kicsinyesnek nevezte Magyar Pétert
Az utolsó fillérik kéri a végkielégítését, mivel az jár.
