Hírek
2019. Április 21. 10:29, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Elgázoltak két gyalogost Cegléden, az egyikük meghalt
Két gyalogost gázolt el egy autó Cegléden; az egyikük a helyszínen életét vesztette, a másik súlyos sérüléseket szenvedett - közölte a rendőrség a honlapján.
A közlemény szerint vasárnapra virradó éjjel egy 22 éves helybéli férfi ütött el autójával két embert a Kossuth út és a Teleki út kereszteződésében, eddig tisztázatlan körülmények között.
A baleset következtében az egyik gyalogos - egy 19 éves fiatal lány - a helyszínen életét vesztette, a másik súlyos sérüléseket szenvedett.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 28. 07:29, péntek | Belföld
Magyarország újabb négymilliárd forintos mezőgazdasági támogatási programot indít Bosznia-Hercegovinában
2025. November 28. 07:28, péntek | Belföld
Orbán Viktor: azért utazok Moszkvába, hogy biztosított legyen Magyarország energiaellátása
Azért utazok Moszkvába, hogy télre is, és a következő évre is biztosított legyen Magyarország energiaellátása, megfizethető áron -
2025. November 27. 07:38, csütörtök | Belföld
Jövő héten létrejöhet a megállapodás a 2026. évi minimálbér- és garantált bérminimum emelés mértékéről
Akár már a jövő héten létrejöhet a megállapodás a 2026. évi minimálbér- és garantált bérminimum emelés mértékéről
