Hírek
2018. Július 04. 09:56, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Elfogták az idős asszony feltételezett gyilkosát Zagyvarékason

Elfogtak és gyanúsítottként kihallgattak a rendőrök kedd délután egy 29 éves férfit, akit azzal gyanúsítanak, hogy megölt egy zagyvarékasi idős nőt
- közölte a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője szerdán az MTI-vel. Szabó Zita tájékoztatása szerint holtan találtak hétfőn egy idős asszonyra zagyvarékasi otthonában. Az elsődleges orvosszakértői vélemény és a helyszíni szemle adatai alátámasztották, hogy az asszony bűncselekmény áldozata lett.
A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság ismeretlen tettes ellen emberölés gyanúja miatt indított nyomozást az ügyben. A nyomozók azonnal megkezdték az adatgyűjtést, a tanúkutatást az elkövető mielőbbi azonosítása, felkutatása és elfogása érdekében - közölte a sajtószóvivő.
A szoljon.hu hírportál információi szerint az idős nőnek vágás volt a nyakán. A rendőrség erről nem kívánt nyilatkozni.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 02. 07:15, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: 2027 végéig elkészül a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza
Egész biztosan elkészül 2027 végéig a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza, ami komoly előrelépést jelent majd hazánk és az egész térség energiabiztonságának szempontjából -
2025. Szeptember 02. 07:07, kedd | Belföld
Lázár János: visszafordíthatatlanul a megújulás útjára lépett a MÁV-Volán csoport
A MÁV és a Volán összevonásával visszafordíthatatlanul a megújulás útjára lépett a vállalatcsoport.
2025. Szeptember 01. 07:58, hétfő | Belföld
Változékony idő várható szeptember első hetében
2025. Szeptember 01. 07:56, hétfő | Belföld
Érkezik a 30 ezer forintos élelmiszer-utalvány a nyugdíjasoknak
Érkezik a nyugdíjasoknak a 30 ezer forintos élelmiszer-utalvány hétfőtől - erről beszélt Nyitrai Zsolt, a miniszterelnök főtanácsadója a Facebook-oldalán vasárnap közzétett videóban.