Hírek
2021. December 14. 06:00, kedd |
Belföld
Forrás: mti/fotó: police.hu
Elfogta a rendőrség az élettársát hasba szúró férfit
Elfogta a rendőrség azt a 32 éves férfit, aki vita közben hasba szúrta élettársát Tatabányán - közölte a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon hétfőn.
A férfi szombaton összeveszett élettársával az otthonukban, a vita tettlegességig fajult, és a férfi hasba szúrta a nőt. Másnap a férfi kórházba vitte a sértettet, onnan érkezett a jelzés a rendőrségre az asszony sérüléséről - írták.
A rendőrök elfogták, életveszélyt okozó testi sértés miatt gyanúsítottként kihallgatták a férfit, és kezdeményezték letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 09. 08:00, péntek | Belföld
Kemény fagyokkal zárul a hét
Akár mínusz 12 Celsius-foknál is hidegebb éjszakai fagyok várhatók a hétvégén, és nappal is országos fagyra kell készülni.
2026. Január 09. 07:59, péntek | Belföld
Mávinform: az észak-balatoni vonalon okoz jelentősebb fennakadást az időjárás
Péntek hajnalban az észak-balatoni vonalon okoz jelentősebb fennakadást a téli időjárás, a többi vonalon azonban folyamatos a közlekedés - közölte a Mávinform pénteken korán reggel a honlapján.
2026. Január 09. 07:57, péntek | Belföld
Gulyás Gergely szerint minden másnál veszélyesebb, ha a magyar baloldal kerül kormányra
A jelenlegi helyzetben minden másnál veszélyesebb, ha a magyar baloldal kerül kormányra - jelentette ki a Miniszterelnökséget vezető miniszter a Kell még valamit mondanom, Ildikó? című podcast csütörtökön megjelent epizódjában.
