Hírek
2019. Március 13. 10:54, szerda |
Belföld
Forrás: mti / fotó: pixabay
Éleslövészet közben megsérült az egyik magyar vadászgép
Éleslövészet közben megsérült a Magyar Honvédség egyik vadászrepülőgépe hétfőn a hajmáskéri lőtéren. Senki nem sérült meg.
A Gripen pilótája észlelte a fellépő hibát, felfüggesztette a lövészetet, majd a repülőgéppel visszatért a kecskeméti bázisra – közölte a Honvédelmi Minisztérium szerdán az MTI-vel.
A hiba okát és az eset pontos körülményeit hazai és svéd szakértők bevonásával vizsgálják a következő napokban.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 08. 08:31, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: nem hagyhatjuk, hogy a gyűlölet és a félelemkeltés eluralkodjon Magyarországon
Nem hagyhatjuk, hogy a gyűlölet és a félelemkeltés eluralkodjon Magyarországon. Ennek sürgősen véget kell vetni!
2026. Március 08. 08:30, vasárnap | Belföld
Óriási tömeg fogadta Magyar Péter Pécsett
Szombat este ismét Pécsre látogatott Magyar Péter, aki országos politikai szerepvállalása óta már ötödik alkalommal tartott rendezvényt a városban. A Széchenyi tér ezúttal is megtelt, sok fiatal is érkezett az eseményre.
2026. Március 07. 12:00, szombat | Belföld
Megkezdődik szerdán az Adria kőolajvezeték kapacitásteszt-sorozata
Megkezdődik szerdán az Adria kőolajvezeték 11 hónapos, hosszú távú kapacitásteszt-sorozata – közölte a Mol pénteken az MTI-vel.
2026. Március 07. 10:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország nem kér a zsarolásból, nem kér a fenyegetőzésből
A fenyegetőzés és a zsarolás leállítására, a választási beavatkozások beszüntetésére szólította fel Ukrajnát Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter pénteken az ország budapesti nagykövetsége előtt.
