Hírek
2020. Június 20. 07:28, szombat |
Belföld
Forrás: mti/Fotó: police.hu
Egy 19 éves férfit őrizetbe vettek a füzesabonyi gyilkosság ügyében
Őrizetbe vett a rendőrség egy 19 éves férfit a Füzesabonyban múlt szerdán történt gyilkosság ügyében - ismertette a rendőrség honlapján szombaton.
A fiatal férfit körözés alapján fogták el Budapesten, majd gyanúsítottként hallgatták ki, ekkor részletes beismerő vallomást tett. A Heves Megyei Rendőr-főkapitányság indítványozta letartóztatását - olvasható a Police.hu-n.
Az áldozat egy 26 éves férfi volt, akit a rendőrök június 17-én találtak holtan füzesabonyi otthonában. A helyszíni és a halottszemle adatai alapján idegenkezűség okozta a halálát.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 23. 13:00, csütörtök | Belföld
NKA-ügy - Tarr Zoltán: tovább fokozódik a botrány
Tovább fokozódik a \"Hankó-botrány\", az ügyészség nyomozói kedden lefoglalták a Fidesz szervereit, szerdán pedig egy újabb embert vettek őrizetbe a Nemzeti Kulturális Alap (NKA) támogatásai miatt folyó nyomozás ügyében
2026. Július 23. 10:00, csütörtök | Belföld
A legfőbb ügyész lemondása - Magyar Péter: az ország újabb Orbán-bábtól szabadult meg
A legfőbb ügyész lemondásával \"az ország újabb Orbán-bábtól szabadult meg\" - reagált a miniszterelnök Nagy Gábor Bálint bejelentésére.
2026. Július 23. 07:22, csütörtök | Belföld
Lemondott Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész
Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész szerdán benyújtotta lemondását, az erről szóló közlemény az ügyészség honlapján jelent meg.
2026. Július 23. 07:21, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid ismertette a vasútfejlesztés tízéves programját, az M3-as metró meghosszabbítását is bejelentette
Vitézy Dávid és Magyar Péter ismertette a tizenöt éves Baross Gábor Terv következő tíz évre szóló vasútfejlesztési munkatervét.
