Hírek
2020. Augusztus 10. 09:07, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Égett egy raktár Csepelen, ahol pirotechnikai eszközöket tároltak
Kigyulladt egy raktár Csepelen, a Színesfém utcában hétfő hajnalban, ahol akkumulátorokat és pirotechnikai eszközöket tároltak - tájékoztatta a katasztrófavédelem az MTI-t.
A közlemény szerint az épület földszintje égett, ahol akkumulátorok voltak, és a tűz miatt ezek közül több is felrobbant.
Mint írták, a gyors és szakszerű tűzoltásnak köszönhetően sikerült megakadályozni, hogy a lángok továbbterjedjenek a pinceszintre, ahol a pirotechnikai eszközöket tárolták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 24. 08:09, szombat | Belföld
KSH: novemberben a bruttó átlagkereset 756 400 forint volt
2025 novemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 756 400, a nettó átlagkereset 525 900 forint volt.
2026. Január 24. 08:08, szombat | Belföld
Forgalomba állították a századik CAF villamost Budapesten
Forgalomba állították a századik CAF villamost Budapesten pénteken.
2026. Január 24. 08:05, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország ott ül az asztalnál az új világrend kialakulásánál
Megnyílt a Konfuciusz Intézet a győri Széchenyi István Egyetemen is, ami demonstrálja, hogy Európával ellentétben Magyarország ott ül az asztalnál az új világrend kialakulásánál
