Hírek
2012. Március 06. 07:13, kedd |
Belföld
Forrás: STOP / holtankoljak.hu
Drágul a benzin, olcsóbb lesz a gázolaj
Öt forinttal emelkedik a benzin, viszont négy forinttal csökken a gázolaj literenkénti ára szerdától a hazai töltőállomásokon - így értesült a holtankoljak.hu piaci forrásokból.
A hét közepétől 429 forintos országos átlagos áron tankolhatunk benzint, míg gázolajat 433 forintért literenként.
Az eltérés azonban a legolcsóbb és a legfrágább töltőállomások árai között elérheti literenkénti 30 forintot is.
A múlt héten nem változott az üzemanyagár, két hete 4 forinttal lett drágább a benzin, és 2 forinttal a gázolaj literje.
holtankoljak.hu / STOP
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 22. 08:52, szombat | Belföld
Kövér László: nincs biztosabb szellemi iránytű, mint a józan ész
2025. November 22. 08:51, szombat | Belföld
Magyar Közút: téli csapadék érkezik, több hullámban, többféle formában
Az előttünk álló napokban országos szinten borult, csapadékos időre készüljünk, a csapadék halmazállapota folyamatosan változik - hívta fel a figyelmet a Magyar Közút Nonprofit Zrt. a Facebook-oldalán pénteken.
2025. November 22. 08:50, szombat | Belföld
Orbán Viktor: meg kell akadályozni, hogy az európaiak belemeneteljenek a háborúba
Meg kell akadályozni, hogy az európaiak belemeneteljenek az orosz-ukrán háborúba - jelentette ki a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.
2025. November 21. 07:29, péntek | Belföld
Fegyvert fogott a köztársasági elnök
Sulyok Tamás a Magyar Honvédség főparancsnokaként lő- és menetgyakorlatán vett részt, az MH BHD püspökszilágyi kiképzőbázisán.
