Hírek
2011. Szeptember 12. 14:15, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Devizapiac - Gyengült a forint reggel
Gyengült a forint árfolyama hétfő reggel péntekhez képest, a svájci frankot 233,20 forint körül, az eurót pedig 281,70 forint körül jegyezték 7 órakor.
A svájci frankot 233,18 forinton jegyzeték reggel a péntek esti 231,86 forint után.
Az euró 281,66 forint volt hétfőn reggel. Pénteken este 280,29 forinton jegyezték az eurót.
Az amerikai dollár 207,60 forinton állt a péntek esti 205,01 forint után.
Az elemzők szerint a forint árfolyamát egyebek között Orbán Viktor miniszterelnök hétfői parlamenti beszéde alakítja majd. A kormányfő az euróválság hatásainak kivédését szolgáló akciótervet jelent be. Orbán Viktor ismerteti azokat a védelmi intézkedéseket is, amelyeket a kormány a veszélyeztetett társadalmi csoportok érdekében szükségesnek tart.
MTI
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 15:00, hétfő | Belföld
Ukrajna a Magyarországon feltartóztatott készpénz- és nemesfémszállítmánya visszaszolgáltatását követeli
Ukrajna a Magyarországon feltartóztatott készpénz- és nemesfémszállítmánya visszaszolgáltatását követeli - közölte vasárnap Andrij Szibiha ukrán külügyminiszter az X-en.
2026. Március 09. 11:00, hétfő | Belföld
Választás 2026 - Toroczkai László: a Mi Hazánk közel van ahhoz, hogy irányítani tudja Magyarországot
A tiszta magyar gondolatot, a magyar igazságot képviselő Mi Hazánk Mozgalom még soha nem volt olyan közel ahhoz, hogy így vagy úgy, de irányítani tudja Magyarországot - hangoztatta a párt elnöke Kaposváron vasárnap.
2026. Március 09. 10:00, hétfő | Belföld
Iráni konfliktus - Szijjártó Péter: 76 utassal a fedélzetén landolt a mai mentesítő járatunk Budapesten
Hetvenhat utassal a fedélzetén landolt \"a mai mentesítő járatunk Budapesten\" - írta Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter vasárnap este a Facebook-oldalán.
2026. Március 09. 07:31, hétfő | Belföld
Két független jelöltet győzött le a Fidesz Kazincbarcikán
Orbán Viktor a Tisza felett aratott hatalmas győzelemről ír közösségi oldalán.
