Hírek
2011. Október 04. 07:17, kedd |
Belföld
Forrás: OrintPress
Csökken a benzin ára, de a maximum továbbra is 400 forint felett marad
Öt forinttal csökken a benzin ára a hazai töltőállomásokon szerdától, míg a gázolajé változatlan marad - értesült piaci forrásokból a holtankoljak.hu.
A mostani csökkentéssel a benzin átlagos ára 390 forintra csökken, míg a gázolajé 386 forint marad. A bioetanol 306 forintos átlagos áron tankolható ma, autógázt 220 forintos átlagáron tankolhatunk. A töltőállomások árai között akár 40 forintos árkülönbséget tapasztalhatnak az autósok a benzinár esetében, míg a legolcsóbb és legdrágább gázolajár között országosan 40 forintnál is nagyobb különbség lehet. Az áfa tervezett emelése januártól legalább 6-6 forintos további emelést okoz majd mindegyik üzemanyag árában, azonban már novembertől legalább 16 forintos áremelésre számíthatunk a gázolaj jövedéki adójának emelése miatt a dízelüzemanyag árában. A múlt héten nem nőtt a benzin, ám 4 forinttal emelkedett a gázolaj ára.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 08. 08:38, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a rezsicsökkentést sikerült megvédeni, Magyarország teljes szankciómentességet kap
A rezsicsökkentést sikerült megvédeni, a Török Áramlat és a Barátság vezeték esetében Magyarország teljes mentességet kap az orosz energiahordozókra kivetett amerikai szankciók alól
2025. November 08. 08:35, szombat | Belföld
Orbán Viktor: új fejezetet nyitunk a magyar-amerikai kapcsolatokban
Azért vagyunk itt, hogy új fejezetet nyissuk a magyar-amerikai kapcsolatokban - mondta Orbán Viktor miniszterelnök pénteken Washingtonban, amikor Donald Trump amerikai elnök fogadta a Fehér Házban.
2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld
Szijjártó Péter és Marco Rubio kormányközi nukleáris megállapodást írnak alá
Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kormányközi nukleáris energetikai együttműködési megállapodást ír alá amerikai kollégájával, Marco Rubióval - közölte a tárcavezető pénteken Washingtonban.
