Városlista
2025. július 14, hétfő - Őrs

Hírek

2012. December 10. 10:38, hétfő | Sport
Forrás: MTI

Bronzérmes a magyar válogatott az ejtőernyősök világbajnokságán

Bronzérmes a magyar válogatott az ejtőernyősök világbajnokságán

A célbaugrók kategóriájában az Orsy László, Réczi Attila, Asztalos István, Kollár Gábor és Varga Tamás alkotta magyar válogatott bronzérmes lett az ejtőernyősök világbajnokságán, Dubajban.

A nem olimpiai sportágak sajtószolgálatának hétfői tájékoztatása szerint az egyéni versenyben Varga Tamás a negyedik helyen végzett.
"Egy ilyen mezőnyben óriási eredménynek számít az éremszerzés. Az arabok hatalmas fesztivált rendeztek, 15 ejtőernyős szakágban avattak világbajnokot. Büszke vagyok a magyar csapatra" - mondta a Világjátékok-győztes Asztalos István, aki a 2005-ös duisburgi játékokon lett aranyérmes.
A dubaji vb-n egy másik "levegős" sportág magyar képviselője is szerepet kapott: a műrepülő Európa-bajnok Veres Zoltán a záróünnepségen tartott bemutatót.

Címkék: Ejtőernyőzés-vb

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 14. 07:57, hétfő | Sport

Wimbledon - Sinner a férfi bajnok

A világelső Jannik Sinner nyerte meg a férfi egyest a wimbledoni teniszbajnokságon, mivel a vasárnapi döntőben szetthátrányból fordítva, négy játszmában legyőzte a címvédő Carlos Alcarazt.

2025. Július 14. 07:52, hétfő | Sport

Klubvilágbajnokság - A Chelsea megállította a döntőben a PSG-t

A Chelsea nyerte az első, 32 csapatosra bővített labdarúgó-klubvilágbajnokságot, mivel vasárnap a New York-i döntőben 3-0-ra legyőzte a Paris Saint-Germain együttesét.

2025. Július 14. 07:51, hétfő | Sport

Szoboszlai gólpasszt adott, Kerkez bemutatkozott a Liverpool első felkészülési mérkőzésén

Szoboszlai Dominik gólpasszt adott, Kerkez Milos pedig bemutatkozott a Liverpool labdarúgócsapatában a másodosztályú Preston North End vendégeként 3-1-re megnyert felkészülési mérkőzésen.

2025. Július 12. 08:44, szombat | Sport

Klubvilágbajnokság - A PSG történelmi diadalra készül