2011. Szeptember 04. 07:45, vasárnap | Sport
Forrás: HírTV

Bolt idei legjobbjával világbajnok 200-on

Usain Bolt lett a világbajnok férfi 200 méteres síkfutásban.

A jamaicai sprinter a világ idei legjobbjával ért célba: 19,4 másodperc alatt teljesítette a távot.

Boltot korábban a 100 méter döntőjéből kizárták, miután kiugrott a rajtnál. (rá)

hírTV

Címkék: futás

Ezek érdekelhetnek még

2019. December 12. 18:04, csütörtök | Sport

Michelisz Norbert bajnok lehet a hétvégén Sepangban

Három riválisához hasonlóan a hétvégi malajziai fordulóban megnyerheti a túraautó-világkupa (WTCR) idei szezonját Michelisz Norbert, a Hyundai magyar versenyzője.

2019. December 11. 06:56, szerda | Sport

Rally: Újabb abszolút győzelem!

Nagyon okos, higgadt és taktikus versenyzéssel szerezte meg Klausz Kristóf-Csányi Botond páros a 23. Taxi4 Mikulás Rallye győzelmét, ezzel megduplázva eddigi összetett győzelmeik számát.

2019. December 06. 14:40, péntek | Sport

Rally: Csak önfeledt száguldás lesz

A 3-Städte rali után nem sokkal ismét versenyautóba ül Juhász Csabi. Most viszont a régi navigátora Juhász Pisti fogja diktálni az itinert a 23. Mikulás Ralin, és egy számára új autót is kipróbál majd.

2019. December 05. 15:07, csütörtök | Sport

Leclerc vezeti a magyar autósport-rajongók népszerűségi listáját

A Forma-1-es versenyzők közül a monacói Charles Leclerc, míg a csapatok között a Ferrari a legnépszerűbb az autósport iránt érdeklődő magyarok körében, akik más versenysorozatokat is egyre nagyobb számban követnek