Hírek
2019. Június 11. 18:30, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Befejeződött az M1-es autópálya felújítása Tatabánya térségében
Véget ért a március óta tartó burkolatfelújítás az M1-es autópályán, Tatabánya óvárosi és újvárosi lehajtója között - tájékoztatta a Magyar Közút Nonprofit Zrt. kedden az MTI-t.
A következő napokban elbontják a felújításhoz kiépített tereléseket a pálya mindkét oldalán, a munkálatokat csütörtökön fejezik be.
A terelések elbontása alatt az 54-es és 61-es kilométerszelvények között szerdán 9 és 13 óra között egy sávon haladhat majd a forgalom sebességkorlátozás és mozgó forgalomterelés mellett.
Csütörtökön a Budapest felé vezető oldalon 9 és 16 óra között - sebességkorlátozás mellett - szintén egy sávra irányítják majd a forgalmat.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 21. 07:21, szerda | Belföld
Orbán Viktor: amíg Magyarországon nemzeti kormány van, a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá
Amíg nemzeti kormány van Magyarországon, addig a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá - mondta Orbán Viktor miniszterelnök kedden a Facebookon közzétett videójában.
2026. Január 21. 07:19, szerda | Belföld
Magyar Péter: a Tisza Párt tiltakozik a Mercosur szabadkereskedelmi egyezmény aláírása ellen
Tiltakozik a Tisza Párt a Mercosur szabadkereskedelmi egyezmény aláírása ellen - közölte a párt vezetője strasbourgi sajtótájékoztatóján kedden, amelyet a közösségi oldalán közvetített.
2026. Január 20. 07:12, kedd | Belföld
MÁV-csoport: 13 százalékot meghaladó keresetnövekedés az idén
A kiegészítő bérfejlesztéssel a MÁV-csoport dolgozóinak alapbére 9,6 százalékkal nő, az összes emelést és juttatást beleszámolva 13 százalékkal kereshetnek többet az idén
