Hírek
2019. Október 06. 18:19, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Balesetben meghalt egy motoros az 1-es úton
Meghalt egy motoros vasárnap délután az 1-es úton Győr és Gönyű között a 108-as kilométernél - közölte a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
A tájékoztatás szerint a Győr felé haladó motoros eddig tisztázatlan okból nekiütközött egy előtte forgalmi okból az úttesten álló személyautónak. A motoros az úttestre zuhant és egy szemből érkező autó alá csúszott.
A motoros sérüléseibe a helyszínen belehalt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 21. 13:00, szombat | Belföld
KSH: decemberben a bruttó átlagkereset 789 200 forint volt
2025 decemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 789 200, a nettó átlagkereset 548 900 forint volt - jelentette pénteken a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).
2026. Február 21. 12:00, szombat | Belföld
Választás 2026 - Hivatalosan megkezdődött a kampányidőszak
Hivatalosan megkezdődött szombaton az április 12-ei országgyűlési képviselő-választás kampányidőszaka, életbe léptek a kampányra vonatkozó szabályok.
2026. Február 21. 10:00, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a Liszt Ferenc repülőtér az évtized végére a régió legfontosabb központja lehet
A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér az évtized végére a régió legfontosabb kereskedelmi és a turisztikai központja lehet - jelentette ki a miniszterelnök pénteken, a reptér új épületkomplexumának ünnepélyes alapkőletételén.
