Hírek
2021. Január 28. 16:50, csütörtök |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Bálákat és raklapokat gyújtott fel - VIDEÓVAL
A monori rendőrök eljárást indítottak az ellen a 41 éves férfi ellen, aki egy gombai tanyán körbálákat és raklapokat gyújtott fel a gyanú szerint.
Egy Gomba külterületén lévő, épülőben lévő tanyán keletkezett tűzről érkezett bejelentés 2021. január 22-én este. A tűzoltók a lángokat megfékezték, a tűzvizsgáló a helyszíni szemle közben flakont, égésgyorsítót és papírt talált, amely szándékosságra utalt. A bekerített telken 300 bála réti széna és 700 raklap vált a lángok martalékává. A monori rendőrök megindultak és másnap este előállítottak egy 41 éves helyi férfit – közölte a rendőrség.
A több millió forintos kárt okozó rongálást az elfogott férfi tagadta, vallomást és a gyanúsítás ellen panaszt nem tett.
A Monori Rendőrkapitányság rongálás bűntettének megalapozott gyanúja miatt folytatja le vele szemben a további eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 14. 13:00, csütörtök | Belföld
OVF főigazgató-helyettese: pénteken felállítják az országos vízügyi koordinációs központot
Az országban működő 12 vízügyi igazgatóság munkájának összehangolására csütörtökön felállítják az országos vízügyi koordinációs központot
2026. Május 14. 11:00, csütörtök | Belföld
Orbán szerint már nem nemzeti kormánya van Magyarországnak
Magyarországot mától egy liberális kormány vezeti, a \"leköszönő nemzeti kormány\" pedig elkészítette a leltárt - mondta Orbán Viktor korábbi miniszterelnök, a Fidesz elnöke szerdán a Facebook-oldalára feltöltött videóban.
2026. Május 14. 07:15, csütörtök | Belföld
Berendelték az orosz nagykövetet a kárpátaljai dróntámadás miatt
Csütörtök délelőttre a külügyminiszter berendelte a budapesti orosz nagykövetet a Kárpátalját ért orosz dróntámadás miatt
