Hírek
2011. Július 10. 07:25, vasárnap |
Belföld
Forrás: HírTV
Az arborétumban dübörög a rock
Százharminc fellépő és 45 ezer látogató: vasárnapig tart a Malomvölgyben az immár tizenegyedik alkalommal megrendezett pécsi Rockmaraton.
Az arborétumban kialakított 63 ezer négyzetméteres területen a hazai rockélet kiválóságai mellett 16 külföldi együttes ad koncertet a keményebb zenei műfajok kedvelőinek.
A helyszínen felállított négy színpadon olyan magyar zenekarok léptek fel, mint a Tankcsapda, a Beatrice vagy a Kalapács. A fesztivál zárónapján Deák Bill Gyula, Hobo, az Ismerős Arcok és a Beatrice ad koncertet a nagyszínapdon. (rá)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 21. 12:00, kedd | Belföld
Ruszin-Szendi Romulusz: cél a morál visszaállítása a hadseregben
A hadsereg moráljának visszaállítását nevezte első és legfontosabb céljának a honvédelmi miniszteri poszt várományosa hétfői Facebook-bejegyzésében.
2026. Április 21. 10:00, kedd | Belföld
Csökken a benzin és a gázolaj nagykereskedelmi ára
Tovább csökken a benzin és a gázolaj nagykereskedelmi ára, keddtől a benzinért bruttó 6 forinttal, a gázolajért pedig bruttó 14 forinttal kell majd kevesebbet fizetniük a kiskereskedőknek
