Hírek
2017. Szeptember 06. 10:35, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Autóval ütközött és meghalt egy motoros Kecskeméten
Meghalt egy motoros, miután személyautóval karambolozott szerda reggel Kecskeméten - tájékoztatta a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság megbízott szóvivője az MTI-t.
Árvai Edina közölte: a baleset a Mindszenti körúton, még tisztázatlan okból történt. Az ütközés következtében a motorkerékpár egy parkoló járműnek csapódott és vezetője olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen meghalt.
A helyszínelés idejére a rendőrök teljes szélességében lezárták a Mindszenti körutat. Kerülni a Külső Szegedi út, illetve a Garay utca felé lehet - tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 14. 07:15, szerda | Belföld
A Budapest-Belgrád vasútvonal magyarországi szakaszán megkezdődött a biztosítóberendezések sötétüzeme
2026. Január 14. 07:14, szerda | Belföld
Orbán Viktor: a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll
Mindenki látja, hogy a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll, és erre a Tisza nem mond semmit - közölte a miniszterelnök kedden a Facebook-oldalán.
2026. Január 14. 07:13, szerda | Belföld
Navracsics Tibor: az önkormányzati reform egyik alapvető fontosságú kérdése a szolidaritási hozzájárulás
Az önkormányzati reform egyik alapvető fontosságú kérdése a szolidaritási hozzájárulás - mondta a közigazgatási és területfejlesztési miniszter kedden a Facebook-oldalán közzétett videóban.
2026. Január 14. 07:12, szerda | Belföld
A köztársasági elnök április 12-re tűzte ki az országgyűlési választás időpontját
A köztársasági elnök április 12-re tűzte ki az országgyűlési választás időpontját - közölte a Sándor-palota kedden az MTI-vel.
