Városlista
2025. december 10, szerda - Judit

Hírek

2013. Május 27. 11:16, hétfő | Helyi
Forrás: http://www.bicske.hu

Áramszünet

Áramszünet

Korszerűsítési munkák miatt 2013. május 31-én, 8-tól 15 óráig a
Bicske, Losonczy utca 47-105 és 4-8 sz., valamint Bihari u. 5 sz. alatt
áramszünet lesz.



Folyamatos korszerűsítést hajtunk végre hálózatunkon. A tervszerű beavatkozások biztonságos elvégzése érdekében elengedhetetlen a vezeték időszakos feszültség-mentesítése.

A szükséges munkálatok elvégzésének érdekében:
2013.05.31-én, 08.00 – 15.00 óráig áramszünet lesz.
Bicske, Losonczy utca 47-105 és 4-8 sz., Bihari 5. sz.

A balesetek megelőzése érdekében felhívjuk figyelmét, hogy az áramszünet ideje alatt hálózathoz csatlakoztatott áramfejlesztőt használni csak az E.ON-nal megkötött - a leválasztás feltételeit tartalmazó - üzemviteli megállapodás előírásai szerint szabad. Ezzel kapcsolatos bejelentéseit a 34/513-810 telefaxon, vagy a 34/513-802 telefonon várjuk.


A szolgáltatás átmeneti szüneteltetése miatt kérjük megértését!

A tervezett üzemszünetekről internetes oldalunkon tájékozódhat:

www.eon-eszakdunantul.com

Eon Észak-dunáltúli Áramhálózati Zrt. Tatabányai Régió

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 10. 07:18, szerda | Életmód

Nem javasolják élő állat ajándékba adását az állatvédők

2025. December 10. 07:13, szerda | Életmód

Fizetős lett Júlia erkélye Veronában

Előzetes helyfoglalás és jegyvásárlás szükséges a Júlia erkélyeként ismert turistalátványosság meglátogatásához január 6-ig Verona város önkormányzatának döntése alapján.

2025. December 10. 07:12, szerda | Belföld

Navracsics Tibor szerint a kormány ott áll az önkormányzatok mögött

A kormány ott áll az önkormányzatok mögött, ha nehézségek állnak elő - mondta Navracsics Tibor közigazgatási és területfejlesztési miniszter kedden Budapesten, a vis maior támogatások odaítéléséről szóló okiratok átadásán.