Városlista
2025. június 18, szerda - Levente

Hírek

2018. Március 17. 07:42, szombat | Belföld
Forrás: police.hu

Alvó ismerősét fosztotta ki

Alvó ismerősét fosztotta ki

A férfi megvárta míg ismerősei elalszanak, majd mobiltelefont és pénzt vitt el a lakásból.

Kifosztás bűntett elkövetése miatt nyomozott a Pécsi Rendőrkapitányság egy 36 éves pécsi férfi ellen, aki 2017. szeptember 1-jén a késő esti órákban együtt italozott ismerősével annak pécsi lakásán, majd miután a lakásban mindenki elaludt, ellopott egy mobiltelefont, a szobában lévő övtáskából pedig készpénzt vitt el. A sértett azért engedte meg, hogy ismerőse ott aludjon, mert másnap együtt mentek volna dolgozni, azonban amikor éjfél körül felébredt, ismerőse már nem volt a lakásban.

A rendőrök 2018. február 26-án elfogták, majd gyanúsítottként hallgatták ki a férfit, beismerte tettét, és elmondta, hogy a telefont eladta, a pénzből pedig italt vett magának.

A férfi ellen folytatott nyomozást a rendőrök a napokban befejezték, és az ügy iratait vádemelési javaslattal megküldték az ügyészségnek.

Címkék: kifosztás, pécs

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 18. 07:14, szerda | Belföld

Parajd - Az SZTE mérései szerint határérték alatti volt a Maros és a Tisza sókoncentrációja a hétvégén

A Szegedi Tudományegyetem (SZTE) szakembereinek mérései szerint a hazai határérték alatti volt a víz sókoncentrációja a Maros magyarországi és a Tisza szegedi szakaszán a hétvégén

2025. Június 18. 07:10, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: az elmúlt évek egyik legjelentősebb evakuációs műveletére került sor

Az elmúlt évek egyik legjelentősebb evakuációs művelete került biztonságos szakaszba, a kormány 87 magyar és egy amerikai állampolgárt szállított haza a Közel-Keletről

2025. Június 18. 07:05, szerda | Belföld

Orbán Viktor: a tét Magyarország energiaellátása

Tegnap elindult egy fontos csata Brüsszelben. A tét Magyarország energiaellátása - írta Orbán Viktor miniszterelnök keddi Facebook-bejegyzésében.

2025. Június 17. 07:21, kedd | Belföld

Orbán Viktor: ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk

Ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk - jelentette ki a miniszterelnök hétfőn, az ötvenhatos vértanúk emléknapján.