Hírek
2019. Január 07. 11:13, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Alvó haragosaira gyújtotta szállásukat egy férfi Kaposváron
Alvó haragosaira gyújtotta alkalmi szállásukat a gyanú szerint egy hajléktalan Kaposváron, a bíróság elrendelte a férfi letartóztatását - tájékoztatta a Somogy Megyei Főügyészség hétfőn az MTI-t.
A közlemény szerint a férfi január 3-án gyújtotta fel az ideiglenes építményt. Az abban alvó két embert egy szemtanú, aki észrevette a tüzet, felébresztette, ezzel megmentette az életüket.
A feltételezett elkövetővel szemben több ember sérelmére elkövetett emberölés bűntettének kísérlete miatt indult eljárás.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 14. 08:15, szombat | Belföld
Több ezren vettek részt a XXVI. Doni Hősök Emléktúrán
A XXVI. Doni Hősök Emléktúrán összesen 3624 ember vett részt, köztük 918 diák, katonai képzéssben tanuló kadét, illetve valamely civil társadalmi szervezet tagja volt -
2026. Február 14. 08:11, szombat | Belföld
Donald Tuskkal találkozott Magyar Péter
Magyar Péter közölte: a megbeszélésen egyetértettek abban, hogy Magyarországnak és Lengyelországnak is mindent meg kell tennie az orosz–ukrán háború mielőbbi békés lezárásának elősegítéséért.
