Hírek
2013. Július 30. 08:24, kedd |
Belföld
Forrás: MTI
Alig változott a forint árfolyama kedd reggelre

Csak néhány fillérrel mozdult el a forint árfolyama kedd reggelre a hétfő esti kurzusokhoz képest a főbb valutákkal szemben.
Az eurót 7 óra tájban hétfő esti árán, 298,37 forinton jegyezték. A svájci frankért 241,54 forintot kértek, 10 fillérrel kevesebbet, a dollár árfolyama nem változott, 225,02 forinton állt, a japán jen pedig 2,2971 forintról 2,2896 forintra morzsolódott le.
Az általános hangulatot kedden az eurózónából érkező fogyasztói bizalmi adatok befolyásolhatják, a hét második felében pedig az amerikai tartalékbank, a Fed monetáris politikát alakító nyíltpiaci bizottságának döntései lesznek hatással a nemzetközi hangulatra.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 16. 07:40, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: jövő év februárjáig sor kerül az első beton öntésére a paksi bővítés kapcsán
2025. Október 16. 07:36, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: nemsokára találkozom Donald Trumppal
2025. Október 15. 07:35, szerda | Belföld
Jelentősen csökkent az ipari termelés
2025 augusztusában az ipari termelés volumene 7,3, munkanaphatástól megtisztítva 4,6 százalékkal elmaradt az egy évvel korábbitól - erősítette meg kedden kiadott második becslésében a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).
2025. Október 15. 07:34, szerda | Belföld
Továbbra is zuhanőrepülésben az építőipar
2025 augusztusában az építőipari termelés volumene a nyers adatok szerint 15,2, a munkanaptényezővel kiigazított adatok alapján 13,6 százalékkal alacsonyabb volt, mint egy évvel korábban - jelentette kedden a Központi Statisztikai Hivatal (K