Hírek
2015. Augusztus 13. 15:53, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Algériai kábítószerárus akart megvesztegetni magyar rendőröket

Rendőröket akart megvesztegetni egy algériai férfi, akit Budapesten fogtak el, miután kábítószergyanús tablettákat próbált eladni - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság csütörtökön a rendőrség honlapján.
A Hajógyári szigeten fogták el a rendőrök 30 éves férfit, aki a szabadon bocsátásáért cserébe pénzt ajánlott fel - olvasható a police. hu oldalon.
Az eddigi adatok szerint a férfi több alkalommal kínált eladásra kábítószergyanús tablettákat. Ruházatában 76 darab kék színű, kábítószergyanús tablettát, valamint több mint félmillió forintot és csaknem ezer eurót találtak.
A férfi ellen kábítószer-kereskedelem megalapozott gyanúja miatt folytatnak eljárást, és vesztegetés gyanúja miatt feljelentést tettek ellene a Központi Nyomozó Főügyészségen.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 02. 07:15, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: 2027 végéig elkészül a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza
Egész biztosan elkészül 2027 végéig a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza, ami komoly előrelépést jelent majd hazánk és az egész térség energiabiztonságának szempontjából -
2025. Szeptember 02. 07:07, kedd | Belföld
Lázár János: visszafordíthatatlanul a megújulás útjára lépett a MÁV-Volán csoport
A MÁV és a Volán összevonásával visszafordíthatatlanul a megújulás útjára lépett a vállalatcsoport.
2025. Szeptember 01. 07:58, hétfő | Belföld
Változékony idő várható szeptember első hetében
2025. Szeptember 01. 07:56, hétfő | Belföld
Érkezik a 30 ezer forintos élelmiszer-utalvány a nyugdíjasoknak
Érkezik a nyugdíjasoknak a 30 ezer forintos élelmiszer-utalvány hétfőtől - erről beszélt Nyitrai Zsolt, a miniszterelnök főtanácsadója a Facebook-oldalán vasárnap közzétett videóban.