Hírek
2012. Február 14. 12:46, kedd |
Bulvár
Forrás: Stop.hu/Új Ász
Alekosz exe már a bugyit is szeretné ledobni

Két valóságshow után újabb területen csillogtatja meg tudását VV Veronika. Az egykori villalakó a hetekben playmate-válogatáson járt, ahol megtudta: bekerült a legjobb harminc lány közé.
- Nagyon örülök, hogy több ezer jelentkező közül benne lehetek a döntős csapatban. Amióta kikerültem a villából, nagyon sokat fogytam, a hír hallatán pedig ismét elhatároztam, hogy a legjobb formámban szeretnék tündökölni - mesélte az Új Ásznak Veronika, aki konkrét terveket sző már meztelen jövőjével kapcsolatban.
- Tudom, nem kell előre inni a medve bőrére, de azt már most tudom, hogy mit szeretnék kezdeni egy "Év playmate-je" címmel. Nem szeretnék beállni a hirtelen felkapott dj-k közé, viszont babonából még nem konkretizálnám a terveimet - tette hozzá az egykori villalakó, aki ismét egy szájfeltöltésre készül, cáfolva azokat a pletykákat, miszerint kiszedetné a szilikont az ajkaiból.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 18. 07:15, szerda | Bulvár
Cseh László is vízbe ugrik szombaton a harmadik MOL Campus Öbölúszáson
Szombaton harmadik alkalommal rendezik meg a MOL Campus Öbölúszást, amelyen több mint 1600-an ugranak vízbe.
2025. Június 17. 07:25, kedd | Bulvár
A Pajta kapta az idén az Év étterme díjat
Az őriszentpéteri Pajta nyerte el az idén a Dining Guide Év étterme díjat, míg a Best Of The Best címet továbbra is a Stand őrzi.
2025. Június 15. 08:30, vasárnap | Bulvár
Legkorábban június 19-én indulhat újra magyar az űrbe
Legkorábban június 19-én indulhat az Axiom-4 misszió legénysége, köztük Kapu Tibor kutatóűrhajós a Nemzetközi Űrállomásra (ISS) - tette közzé a HUNOR program a Facebook-oldalán szombaton.