Városlista
2026. február 8, vasárnap - Aranka

Hírek

2012. Április 17. 07:03, kedd | Belföld
Forrás: OrintPress

A Tescónak már Erzsébet is számít

A Tescónak már Erzsébet is számít

A nemzetközi áruházláncok közül elsőként a Tesco áruházaiban lehet beváltani az Erzsébet-utalványokat.

A vasárnap megnyílt lehetőséggel sokan éltek rögtön az első napon, az utalvány forgalma azt mutatja, hogy a vásárlók nagyon vártak már erre a nyitásra.

Két héttel ezelőtt jelentette be a Tesco és a Nemzeti Üdülési Szolgálat, hogy tárgyalásaik eredményeképpen április 15-től az áruházlánc 176 hiper- és szupermarketében nyílik lehetőség Erzsébet-utalvánnyal fizetni. Az első nap tapasztalatai azt mutatják, hogy a vásárlók várták már ezt a lehetőséget, a szokásos utalványforgalomhoz képest sokan fizettek tegnap ilyen módon a Tesco áruházaiban.

Az Erzsébet-utalvány – a kibocsátó szándékainak megfelelően – fogyasztásra kész élelmiszerre váltható be, ami a termékek széles körét jelenti. Az utalványt nem lehet viszont szeszes ital és dohánytermék vásárlására felhasználni.

OrientPress Hírügynökség

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 07. 16:00, szombat | Belföld

Hegyi Zsolt: minden eddiginél nagyobb lépés történt a MÁV-flotta megújítása felé

Plusz 50 ezer vasúti ülőhely: mintegy 100 távolsági és elővárosi motorvonat, csaknem 90 új InterCity-kocsi

2026. Február 07. 09:15, szombat | Belföld

KSH: 3,2 százalékkal csökkent az ipar teljesítménye 2025-ben