Hírek
2020. Április 20. 13:23, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
A kijárási korlátozás idején is kábítószerrel árult egy Pécsen letartóztatott férfi
Új pszichoaktív anyaggal való visszaélés miatt tartóztatott le a Pécsi Járásbíróság egy férfit, aki a kijárási korlátozás idején is droggal kereskedett a baranyai megyeszékhelyen.
A 29 éves magyar férfi tavaly novembertől egészen az elmúlt napokig adott el kábítószereket ismerőseinek a Pécsi Törvényszék – a múlt pénteken egy hónapra elrendelt letartóztatásról kiadott – hétfői közleménye szerint.
Kiemelték: a férfi a koronavírus-járvány miatt bevezetett kijárási korlátozások idején is folytatta tevékenységét. A tőle kábítószert vásárló ismerőseit autóval Pécsre szállította, a városban beszerezte a kért anyagot, és a kocsiban eladta számukra.
A férfit azért tartóztatták le a bíróság közleménye szerint, mert a szabadon hagyása a bizonyítást veszélyeztethetné, a tanúkat befolyásolhatná, s mivel maga is kábítószer-fogyasztó, bejelentett munkahellyel és jövedelemmel nem rendelkezik, újabb bűncselekményt követhetne el.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 17. 15:00, kedd | Belföld
A Mol kezdeményezi a stratégiai kőolajkészletek felszabadítását a régió ellátásbiztonságának fenntartása érdekében
2026. Február 17. 13:00, kedd | Belföld
MVM: elérhetővé váltak az online rezsistop nyilatkozatok
Elérhetővé váltak az online rezsistop nyilatkozatok - közölte az MVM hétfőn az MTI-vel.
2026. Február 17. 11:00, kedd | Belföld
Semjén Zsolt: a KDNP az egyetlen történelmi párt
2026. Február 17. 07:16, kedd | Belföld
Orbán Viktor: aranykor köszöntött be az amerikai-magyar kapcsolatokban
Aranykor köszöntött be az Egyesült Államok és Magyarország közötti kapcsolatokban
