Hírek
2018. Szeptember 27. 18:09, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
A hétvégén kevésbé lesznek hidegek a hajnalok
Az elmúlt napokhoz képest a hétvégén kevésbé lesznek hűvösek a hajnalok, de helyenként lehetnek fagypont körüli értékek. Napközben sok lesz a napsütés, a maximumok 15, néhol 20 fok körül alakulnak.
Szombaton csapadékosabb, szelesebb időre van kilátás - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat előrejelzéséből.
Pénteken túlnyomóan derült, napos idő várható, csapadék nem lesz. A legalacsonyabb hőmérséklet általában plusz 3-8 fok között alakul, a fagyra érzékeny területeken lehet ennél hűvösebb is. A legmagasabb hőmérséklet 19-23 fok között várható.
Szombaton kezdetben szórványosan, délután már csak néhol valószínű eső, zápor. A szél is többfelé megerősödik, elsősorban a Dunántúlon helyenként viharossá fokozódik. A leghidegebb órákban plusz 6-12, napközben 13-19 fok között alakul a hőmérséklet.
Vasárnap többnyire derült vagy gyengén felhős idő várható, délen lehet néhol több a felhő. Csapadék nem lesz. A minimumhőmérséklet plusz 2-8, a maximum 15-19 fok között várható - olvasható az előrejelzésben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 01. 09:48, csütörtök | Belföld
Már több mint 20 ezer fiatal jutott lakáshoz az Otthon Start Programnak köszönhetően
2026. Január 01. 09:48, csütörtök | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint az 1. héten megtartott ötös lottó számsorsoláson, a Szilveszteri Szuperlottón a következő számokat húzták ki:
2026. Január 01. 09:46, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: 2026 a közös döntésünk éve lesz
2026. Január 01. 09:45, csütörtök | Belföld
Sulyok Tamás: találjunk rá mindannyian az összetartozás örömére
Az új évben uralkodjék közöttünk a megértés és a szeretet, találjunk rá mindannyian az összetartozás örömére - hangsúlyozta Sulyok Tamás köztársasági elnök szerda éjfél után a közmédiában.
