2024. április 19, péntek - Emma

Hírek

2013. Június 03. 12:32, hétfő | Helyi sport

A BTC a tabella ötödik helyén végzett

Szombaton megrendezték a hagyományos Telep-Kertváros mérkőzést. Az egykor szebb napokat látott "rangadó" mára már csak egy kispályás találkozóvá alakult át.

Kertváros-Telep 2-2(2-1)
Gólok: Moravecz Gábor 2 illetve Moravecz Balázs 2.
Büntetőkkel a kertvárosi csapat nyert.
Ezen találkozó után léptek a pályára a Testület-BTC Öregfiúk mérkőzés résztvevői.
Az önkormányzati csapat néhány "légióssal" egészítette ki csapatát a tartalékos BTC ellen.
Testület-BTC ÖF 5-2(3-1) a találkozón két szépségdíjas gólnak tapsolhatott a
szépszámú publikum. Ossamah doktor és Pállfy Balázs is nagy gólt ragasztott a BTC kapujának felső sarkába.
Gólok:Dr Ossamah 2, Pállfy Balázs 2, Németh Tibor illetve Moravecz Gábor és Erdész Ferenc voltak.
U16 csapatunk már szerencsésebb volt és a bajnokesélyes listavezető Kápolnásnyék csapatát fogadták.
BTC-Kápolnásnyék 3-2(1-0)
Góljainkat a hetek óta remek formában futballozó Fehér János (kettőt is) és Jónás Gyula szerezte.
Az eredmény a vendégekre nézve hízelgő.
U19 csapatunk már nem volt Fortuna kegyeltje ezen a szombat délutánon,a sárosdi vendégszereplés pont nélkül ért végett. Sárosd-BTC 3-2
Csapatunk kétszer is vezetett és a hajrában még büntetőt is hibázott.
Ifjúsági csapatunk szép tavaszt produkálva a 13. helyről a 8. helyre verekedte fel magát Földes Gábor szakmai vezetése
mellett.
Felnőtt csapatunk parázs hangulatú rangadót vívott Sárosd volt válogatott játékosokkal megerősített csapatával.
Sajnos itt Fortuna mellett még Szücs "sporttárs" sem szimpatizált a bicskei csapattal.
Ami a hazai oldalon ejnye-bejnye sem volt azért a másikon azonnal lap járt. A hajrában amikor a bicskei csapat mindent
egy lapra feltéve rohamozott az egyenlítő gólért a lendületet két érthetetlen kiállítással fogta meg és a
kispadról a jogosan reklamáló Erdész Ferencet is elküldte.
Megjegyzem a "spori" már tavasszal belopta magát a bicskei szívekbe a Kápolnásnyék elleni május elsejei - szintén furcsa felfogásban vezetett mérkőzésen(két piros lap ott is).
Sárosd:BTC 5-4(3-2)
Góljainkat Simon László a 10' és a 29' percben,Megyesi László 48' percben és Földes Gábor a 81' percben szerezték.
Kiállítva:Vincze Péter a 84' percben és Simon László a 85' percben.
Csapatunk a bajnokság egyik meghatározó csapatává nőtte ki magát és végül az ötödik helyen végzett.
Köszönjük szurkolóink biztatását és azt, hogy a gyengébb teljesítmények után sem pártoltak el a csapattól.

Márton Imre (BTC)

Ezek érdekelhetnek még

2024. Április 19. 07:24, péntek | Sport

Bukaresti tenisztorna - Fucsovics legyőzte a második kiemeltet, és negyeddöntős

Fucsovics Márton bravúros győzelemmel bejutott a negyeddöntőbe az 579 ezer euró összdíjazású, bukaresti salakpályás férfi tenisztornán.

2024. Április 19. 07:24, péntek | Kék hírek

Ketten meghaltak egy balesetben Budapesten, a vétkes sofőr elmenekült

Két ember meghalt, miután három autó összeütközött a XVIII. kerületben, a 4-es főút Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtérre vezető szakaszán, a Billentyű utcánál, a vétkes sofőr elmenekült, ezért hajtóvadászatot indítottak után

2024. Április 19. 07:22, péntek | Belföld

Marad az átlagosnál hűvösebb idő a hétvégén

Marad az átlagosnál hűvösebb idő a hétvégén is: a hőmérséklet csúcsértéke 11-18 Celsius-fok között alakul, és hajnalban visszatérnek a gyenge fagyok.

2024. Április 19. 06:00, péntek | Életmód

Megjelent Azahriah új albuma, a skatulya I.

Skatulya I. címmel csütörtökön megjelent Azahriah új albuma, amelyet az egyik legnépszerűbb hazai dalszerző-előadó májusi tripla Puskás Aréna-koncertjéhez időzítve tett közzé.