Hírek
2011. Október 01. 14:21, szombat |
Belföld
Forrás: HírTV
1700 drágul, 500 olcsóbb lesz
Több mint 2000 gyógyszer ára változik szombattól. 1700 készítmény drágul, több mint 500 gyógyszer viszont olcsóbb lesz.
Az Egészségbiztosítási Pénztár Ártámogatási Főosztályának vezetője hangsúlyozta: csak olyan medicinák drágulhatnak, amelyeknek van olcsóbb helyettesítője. A közgyógyellátásban 4500 termék lesz hozzáférhető, minden hatóanyagból lehet majd ezen a jogcímen rendelni, de csak a legolcsóbbakat. (pr)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 08. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: Stop önkény
Orbán Viktor korábbi miniszterelnök, a Fidesz elnöke arra hívott fel mindenkit, hogy vegyen részt a pártja által \"az önkényuralom ellen\" meghirdetett csütörtöki budapesti tüntetésen.
2026. Július 08. 07:31, szerda | Belföld
A Tanú című filmmel elindult az átmeneti adás az M1-en kedd este
Szimbolikus időpontban, 19:56-kor elindult az átmeneti adás az M1 csatornán Bacsó Péter A tanú című filmjével - közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája kedd este az MTI-vel.
2026. Július 07. 20:57, kedd | Belföld
MTVA: elsötétült az M1 és leállt a Kossuth Rádió
Elsötétült az M1 képernyője, a Kossuth Rádió helyén pedig a Bartók Rádió műsora hallgatható.
